


Trädgårdslykta Gnosjö KonstsmideFreja E27 Svart utan Stolpe
1 832 kr2 879 kr
Spara 36 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Freja E27 Svart utan Stolpe
1 832 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Freja E27 Svart utan Stolpe är en elegant lykta som levereras utan stolpe. Lyktan har klart glas och den är IP23-klassad.
Övrigt- 34x34x28 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 523-750 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 280 mm |
| Effekt | 60 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Anslutning | 230 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Freja |
| Typ | Stolpbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 340 mm |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP23 |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 340 mm |
| EAN-nr | 7318305237506 |
