Trädgårdsspot Gnosjö Konstsmide Lecce 230V 4W High Power LED Svart
Rek. pris 859 kr
499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Lecce 230V 4W High Power LED Svart
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Trädgårdsspot Gnosjö Konstsmide Lecce 230V 4W High Power LED Svart är ett modernt trädgårdsspjut med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdsspot Gnosjö Konstsmide Lecce 230V 4W High Power LED Svart är ett modernt trädgårdsspjut med LED-ljuskälla.
Recensioner
Ulf JVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb leverans och lamporna motsvarar vad jag hade väntat mig och de känns väldigt prisvärda
+ Prisvärd
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7529-750 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Höjd | 400 mm |
| Effekt | 4 W |
| Sockel | HPLED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | G |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 120 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Serie | Lecce |
| Typ | Trädgårdsspot |
| Bredd | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307529753 |

