Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 med Stolpe
fr.829 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Potenza GU10 med Stolpe
829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 med Stolpe är en elegant pollare med nedåtriktat ljus. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdsstolpe Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 med Stolpe är en elegant pollare med nedåtriktat ljus. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Antracitgrå, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 1000 mm |
| Sockel | GU10 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 210 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | Potenza |
| Typ | Trädgårdsspot |
| Bredd | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
