Vägglampa Norlys LondonSvart
Rek. pris 1 959 kr
1 567 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

London
Svart
1 567 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm London Svart 497B
En populär serie i klassisk design. Denna modell sitter dikt vägg. I serien finns det både stolpar, tak och fler väggmodeller.
Recensioner
CarinaVerifierad köpare
för 2 år sedanHelt okej ja
Staffan AVerifierad köpare
för 4 år sedanBra, men meckig att få på plats med elektriska kopplingen , den är inte idealisk. Ser dock bra ut och fungerar fint.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7701396 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 0,39 m |
| Effekt/prestanda | 57 W |
| Sockel | E27 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Typ | Stolpbelysning |
| IP-Klassning | IP65 |
| Serie | London |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 160 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 57 W |
| Bredd | 260 mm |
| Höjd | 390 mm |
| Material | Aluminium |
| EAN-nr | 7042894977566 |

