Dekoration Star Trading Twilights RundHöjd: 48 cm
Rek. pris 1 529 kr
1 336 kr
1 049 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Antal Ljuskällor:
12 st
Höjd:
480 mm
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
42 kr
Twilights Rund
Höjd: 48 cm
1 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dekoration från Star Trading. Du kan välja skiftande färger eller ett fast ljus på en färg. Fjärrkontroll, uppladdningsbara batterier och transformator medföljer. För att ladda batterierna använder man transformatorn. När batterierna är fulladdade lyser produkten upp till 8 timmar. Fint att kombinera flera olika storlekar. Avsedd för både inom- och utomhusbruk. Batterier medföljer.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekoration från Star Trading. Du kan välja skiftande färger eller ett fast ljus på en färg. Fjärrkontroll, uppladdningsbara batterier och transformator medföljer. För att ladda batterierna använder man transformatorn. När batterierna är fulladdade lyser produkten upp till 8 timmar. Fint att kombinera flera olika storlekar. Avsedd för både inom- och utomhusbruk. Batterier medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 803-73 |
| Effekt | 0,5 W |
| Antal Ljuskällor | 12 st |
| Färg | Vit |
| Höjd | 480 mm |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 500 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 60 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Utomhusdekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Twilights |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| EAN-nr | 7391482030139 |










