
Dekorationsbelysning Gnosjö KonstsmideFlamingo LED
Rek. pris 989 kr
!
fr. 658 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Antal Ljuskällor
Beskrivning
Flamingo med amberfärgade LED-lampor från Kostsmide som blir en härlig färgklick i trädgården.
Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Antal Ljuskällor | 48, 96 st |
| Färg | Orange |
| Dimbar | Ja |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 24 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Höjd | 700, 1100 mm |
| Vikt | 1,95, 3,05 kg |
| Bredd | 450, 540 mm |
