Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Flamingo LEDHöjd: 70 cm
Rek. pris 989 kr
658 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Antal Ljuskällor:
48 st

Flamingo LED
Höjd: 70 cm
658 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Flamingo med amberfärgade LED-lampor från Kostsmide som blir en härlig färgklick i trädgården.
Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6272-803 |
| Effekt | 0,02 W |
| Antal Ljuskällor | 48 st |
| Färg | Orange |
| Dimbar | Ja |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 700 mm |
| Vikt | 1,95 kg |
| Bredd | 450 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 24 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302728038 |


