Beskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Lucca Lounge Hög E27 är en elegant utomhusbelysning med IP 44.
Övrigt
- Metallskärm
- Markspjut ingår
- 27,5x27,5x130 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- Sladdlängd: 5 m
- Metallskärm
- Markspjut ingår
- 27,5x27,5x130 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- Sladdlängd: 5 m
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 456-750 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Kollektion | Lounge |
| Anslutning | 230 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Lucca |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Trädgårdsbelysning |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 275 mm |
| Höjd | 1300 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 275 mm |
| EAN-nr | 7318304567505 |



