Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Monza 2x3W LED1075 mm
Rek. pris 1 779 kr
1 559 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Energieffektivitet:
G
Höjd:
1075 mm

Monza 2x3W LED
1075 mm
1 559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Monza 2x3W LED är en elegant trädgårdsbelysning för upplysning av träd, buskar och annat.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Monza 2x3W LED är en elegant trädgårdsbelysning för upplysning av träd, buskar och annat.
Recensioner
Bo FVerifierad köpare
för 4 år sedanKanonfina med bra ljus!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7965-000 |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Grå |
| Dimbar | Nej |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 1075 mm |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 12 V |
| Anslutning | Transformator |
| Djup | 45 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Monza |
| Sockel | HPLED |
| Produkttyp | Trädgårdsbelysning |
| Bredd | 45 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307965001 |

