Markbelysning Hide-a-lite Spot Up Multi 24
Rek. pris 12 380 kr
5 490 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Spot Up Multi 24
5 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Markstrålkastare från Hide-a-lite för offentlig miljö som passar perfekt för till exempel parker, arenor och industrifastigheter. Armaturhus av gjuten aluminium, ytterring av rostfritt stål och härdat skyddsglas. Max tryck 1000 kg. Kan monteras i mark eller gjutas in med den medföljande montageboxen. Levereras komplett med inbyggt drivdon, 2 m gummikabel samt montagebox.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Markstrålkastare från Hide-a-lite för offentlig miljö som passar perfekt för till exempel parker, arenor och industrifastigheter. Armaturhus av gjuten aluminium, ytterring av rostfritt stål och härdat skyddsglas. Max tryck 1000 kg. Kan monteras i mark eller gjutas in med den medföljande montageboxen. Levereras komplett med inbyggt drivdon, 2 m gummikabel samt montagebox.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7764503 |
| Effekt/prestanda | 24 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Stål |
| Dimbar | Nej |
| Energieffektivitet | A+ |
| IP-Klassning | IP67 |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 0,21 m |
| Spänning | 230 V |
| Ljuskälla | LED |
| Håltagningsmått | 160 mm |
| Material | Aluminium |
| Anslutning | Kablage |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Bredd | 175 mm |
| Inbyggnadsdjup | 207 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 25 ° |
| Effekt | 24 W |
| Höjd | 210 mm |
| EAN-nr | 7392971133164 |


