



Markbelysning MalmbergsHome Dot III 5St IP67 3000K 12VDC
520 kr 620 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Home Dot III 5St IP67 3000K 12VDC
520 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Markbelysning Malmbergs Home Dot III 5St IP67 3000K 12VDC är anpassad för inom- eller utomhusbruk. Kitet består av 5 st armaturer. Varje armatur är försedd med 2x0,75 m kabel som gör det enkelt att koppla vidare till nästa armatur. Ej dimbar. Drivdon medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 9977355 |
| Effekt/prestanda | 2 W |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Färg | Rostfritt |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP67 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Rostfritt Stål |
| Produkttyp | Trädgårdsbelysning |
| Spänning | 12 V |
| Diameter | 40 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 90 ° |
| EAN-nr | 7392529161595 |
