Markbelysning Nordlux Taurus
Rek. pris 789 kr
534 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Taurus
534 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
Markbelysning Nordlux Taurus är en spotlight med spjut för placering i trädgården.
- Färgtemperatur: 2700 K
- Livslängd: 2000 timmar
- Skyddsklass: 1
- Livslängd: 2000 timmar
- Skyddsklass: 1
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 77029934 |
| Effekt/prestanda | 28 W |
| Effekt/prestanda | 28 kW |
| Färg | Rostfri |
| Typ | Spotlight |
| IP-Klassning | IP54 |
| Sockel | GU10 |
| Höjd | 0,31 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Trädgårdsbelysning |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rostfritt stål/Glas |
| Effekt | 28 W |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 310 mm |
| EAN-nr | 5701581324183 |

