Markbelysning Norlys Rena FyrkantigStål/Frostad
Rek. pris 1 892 kr
1 393 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Stål/Frostad

Rena Fyrkantig
Stål/Frostad
1 393 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
NorlysBeskrivning
Markbelysning Rena Stål 1551ST
Markarmatur. Front i rostfritt stål. Frostat glas. Armaturhus i aluminium. 10mm härdat glas. Fyrkantig modell. 3 meter färdigmonterad kabel medföljer. Infällningsbox i polypropylen för nedgrävning/ingjutning medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7761479 |
| Effekt | 5,5 W |
| Färg | Stål/Frostad |
| Dimbar | Ja |
| Energieffektivitet | A+ |
| Höjd | 210 mm |
| Montering | Infälld |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 130 mm |
| IP-Klassning | IP68 |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 5,5 W |
| Serie | Rena |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Markbelysning |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 7042891555651 |

