Markbelysning Norlys Rena LED Rund
Rek. pris 2 060 kr
1 884 kr
1 874 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Rena LED Rund
1 874 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Markbel Rena LED Svart 1631B
Markarmatur med en svartlackerad aluminium topp. Rund modell. 3 meter färdigmonterad kabel medföljer. Opal polykarbonatInfällningsbox i polypropylen för nedgrävning/ingjutning medföljer också.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7703389 |
| Effekt/prestanda | 5,5 W |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | A+ |
| Typ | Markspotlight |
| IP-Klassning | IP68 |
| Sockel | GU10 |
| Serie | Rena |
| Höjd | 0,182 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Djup | 130 mm |
| Effekt | 5,5 W |
| Bredd | 130 mm |
| Höjd | 182 mm |
| EAN-nr | 7042891631065 |

