Markbelysning Norlys Rena Rund
Rek. pris 1 875 kr
fr.1 503 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rena Rund
1 503 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Markbelysning Rena Stål 1550ST
Markarmatur. Front i rostfritt stål. Klart glas. Armaturhus i aluminium. 10mm härdat glas. Rund modell. 3 meter färdigmonterad kabel medföljer. Infällningsbox i polypropylen för nedgrävning/ingjutning medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Effekt | 5,5 W |
| Färg | Stål/Frostad, Stål/Klar |
| Dimbar | Ja |
| Energieffektivitet | A+ |
| Montering | Infälld |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 130 mm |
| IP-Klassning | IP68 |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 5,5 W |
| Serie | Rena |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Markbelysning |
| Höjd | 155, 210 mm |

