Markbelysning Norlys Sande LED
Rek. pris 2 620 kr
1 766 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sande LED
1 766 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
NorlysBeskrivning
Spot Sande 1598GR
Spotarmatur i gjuten aluminium för landskap och fasadbelysning. Finns för både mark och väggmontage. Keps för för reglering av ljusbilden finns som tillbehör. Även spett för alternativ montage i mark finns som tillbehör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7702582 |
| Effekt/prestanda | 5,5 W |
| Färg | Grafit |
| Energieffektivitet | A+ |
| Typ | Markspotlight |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sockel | GU10 |
| Serie | Sande |
| Höjd | 0,24 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Djup | 150 mm |
| Effekt | 5,5 W |
| Bredd | 105 mm |
| Höjd | 240 mm |
| EAN-nr | 7042891598481 |

