Markspett Westal Acorn 36WSpridningsvinkel: 15°
Rek. pris 2 868 kr
2 413 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Ljusspridningsvinkel:
15 °

Acorn 36W
Spridningsvinkel: 15°
2 413 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Markspett Westal Acorn 36W är en robust armatur med markspett. Den är ställbar och avger sitt ljus framåt. Utomhusbelysningen är tillverkad av aluminium med en hög kapslingsklass och levereras komplett med spett, integrerat drivdon samt 2 m kabel 3G1 mm2. Detta markspett passar för belysning av trädgård, träd, fasad, etc.
Varumärke
WestalBeskrivning
Markspett Westal Acorn 36W är en robust armatur med markspett. Den är ställbar och avger sitt ljus framåt. Utomhusbelysningen är tillverkad av aluminium med en hög kapslingsklass och levereras komplett med spett, integrerat drivdon samt 2 m kabel 3G1 mm2. Detta markspett passar för belysning av trädgård, träd, fasad, etc.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7766097 |
| Effekt/prestanda | 36 W |
| Färg | Antracit |
| Dimbar | Nej |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljusspridningsvinkel | 15 ° |
| Djup | 205 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Bredd | 165 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP66 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Acorn |
| Produkttyp | Markspett |
| EAN-nr | 7393047192467 |
