Markspett Westal LOTGrå
Rek. pris 269 kr
249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

LOT
Grå
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Markspettsarmatur med armaturhus i formgjuten aluminium. Ställbar och avger sitt ljus framåt. Bestyckad med en GU10-sockel (IP54). Anpassad för trädgårdar och landskap för t.ex. belysning av buskar eller rabatter. Levereras med 2 meter kabel (3x1.0 kv).
Varumärke
WestalBeskrivning
Markspettsarmatur med armaturhus i formgjuten aluminium. Ställbar och avger sitt ljus framåt. Bestyckad med en GU10-sockel (IP54). Anpassad för trädgårdar och landskap för t.ex. belysning av buskar eller rabatter. Levereras med 2 meter kabel (3x1.0 kv).
Recensioner
David AVerifierad köpare
för 6 år sedanMed tanke priset, utmärkt kvalite.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7763209 |
| Effekt | 35 W |
| Färg | Grå |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Diameter | 92 mm |
| Höjd | 315 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Lot |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Markarmatur |
| EAN-nr | 7393047285589 |

