Spot Markslöjd Garden 24Aluminium 3W
Rek. pris 939 kr
449 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Effekt/prestanda:
3 W
Färg:
Aluminium
TransformatorTransformator Markslöjd Spotlight Garden 24 36 W
385 kr
Garden 24
Aluminium 3W
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Garden spot 24V är en snygg LED-lampa från Markslöjd som passar utmärkt i din trädgård. In- och utgående kabel för möjlighet att vidarekoppla. Markspjut medföljer samt beslag för montering på hängränna. Dimbar i steg med Garden 24 dimmer. Transformator säljs separat.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Garden spot 24V är en snygg LED-lampa från Markslöjd som passar utmärkt i din trädgård. In- och utgående kabel för möjlighet att vidarekoppla. Markspjut medföljer samt beslag för montering på hängränna. Dimbar i steg med Garden 24 dimmer. Transformator säljs separat.
Dokument
Recensioner
Peter SVerifierad köpare
för 1 månad sedanLyser otroligt bra, ingen aning om hållbarhet ännu men smidig installation 👍 9w räcker gott för stora träd eller buskar.
+ Lyser galet bra
- Kan inte komma på
Tommy PVerifierad köpare
för 2 år sedanEnergieffektiv armatur med bra prestanda !
Anders MVerifierad köpare
för 4 år sedanVackert i höstmörkret. Lätta att installera
Jan L GVerifierad köpare
för 7 år sedanMarkslöjd har alltid kvalitetsprodukter.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107713 |
| Effekt | 3 W |
| Färg | Aluminium |
| Dimbar | Ja |
| Energieffektivitet | E |
| Djup | 15 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Ljusspridningsvinkel | 45 ° |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Bredd | 9 cm |
| Spänning | 24 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | COB |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Garden 24 |
| Sockel | LED |
| Typ | Trädgårdsspot |
| EAN-nr | 7330024584907 |








