Spotlight Markslöjd Garden 24 Svart Dimbar LED-Spot
Rek. pris 1 569 kr
763 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
TransformatorTransformator Markslöjd Spotlight Garden 24 36 W
385 kr
Garden 24 Svart Dimbar LED-Spot
763 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Garden spot på pollare från Markslöjd. IP44 godkänd för utomhusbruk. 6W LED. Markspjut medföljer. Transformator köpes separat.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Garden spot på pollare från Markslöjd. IP44 godkänd för utomhusbruk. 6W LED. Markspjut medföljer. Transformator köpes separat.
Denna trädgårdsspot från Markslöjd's Garden 24-serie är ett utmärkt val för att skapa en inbjudande atmosfär i din utemiljö. Med dess dimbara funktion kan du justera ljusstyrkan efter behov, vilket gör det möjligt att skapa den perfekta stämningen för kvällsmiddagar eller sena sommarnätter. Den svarta färgen ger en diskret och elegant touch som smälter in i alla trädgårdar. Dessutom är den energieffektiva LED-tekniken både ekonomisk och miljövänlig. Med en IP44-klassning är denna trädgårdsspot tålig mot väder och vind, vilket gör den till ett pålitligt val för utomhusbelysning.
Fördelar: Spotlight Markslöjd Garden 24 Svart Dimbar LED-Spot
- Anpassningsbar ljusstyrka med dimbar funktion
- Låg energiförbrukning tack vare LED-teknik
- Robust och väderbeständig med IP44-klassning
Fördelar: Spotlight Markslöjd Garden 24 Svart Dimbar LED-Spot
- Anpassningsbar ljusstyrka med dimbar funktion
- Låg energiförbrukning tack vare LED-teknik
- Robust och väderbeständig med IP44-klassning
Dokument
Recensioner
Anders MVerifierad köpare
för 4 år sedanVackert i höstmörkret. Lätta att installera
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106932 |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Ja |
| Energieffektivitet | F |
| Typ | Trädgårdsspot |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sockel | LED |
| Serie | Garden 24 |
| Höjd | 0,58 m |
| Spänning | 24 V |
| Ljuskälla | COB |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Djup | 14 cm |
| Effekt | 6 W |
| Bredd | 9 cm |
| Höjd | 58 cm |
| EAN-nr | 7330024568563 |





