Väggspotlight Norlys Sande
Rek. pris 2 253 kr
fr.1 662 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sande
1 662 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
NorlysBeskrivning
Spot Sande 1592GR
Spotarmatur i gjuten aluminium för landskap och fasadbelysning. Finns för markmontage. 5 meter kabel är förmonterad. Keps för för reglering av ljusbilden finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Grå |
| Dimbar | Nej, Ja |
| Energieffektivitet | A+ |
| Typ | Markbelysning |
| Sockel | GU10, LED-modul |
| Serie | Sande |
| Höjd | 0,187 m |
| Spänning | 240 V |
| Montering | Utanpåliggande |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Aluminium |
| Djup | 150 mm |
| Bredd | 105 mm |
| Höjd | 187 mm |


