Pollare Gnosjö Konstsmide Modena GU10 med Stolpe
Rek. pris 659 kr
fr.424 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Modena GU10 med Stolpe
424 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pollare Gnosjö Konstsmide Modena GU10 med Stolpe är en elegant pollare med nedåtriktat ljus. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Pollare Gnosjö Konstsmide Modena GU10 med Stolpe är en elegant pollare med nedåtriktat ljus. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Höjd | 700 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Elförzinkad, Svart, Vit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Produkttyp | Pollare |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 115 mm |
| Serie | Modena |
| Djup | 190 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium, Stål |
