Pollare Gnosjö Konstsmide Monza 2x3W High Power LED
1 024 kr
699 krSpara 32 %Kampanj6 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Monza 2x3W High Power LED
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pollare Gnosjö Konstsmide Monza 2x3W High Power LED är en elegant utomhusbelysning som levereras med LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Pollare Gnosjö Konstsmide Monza 2x3W High Power LED är en elegant utomhusbelysning som levereras med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7923-310 |
| Höjd | 1 m |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Galvaniserad |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP54 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Serie | Monza |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Stolpbelysning |
| Djup | 60 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 6 W |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| EAN-nr | 7318307923315 |
