Pollare Hide-a-lite Cone Pillar Antracit 3000K
Rek. pris 3 602 kr
2 139 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cone Pillar Antracit 3000K
2 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pollare Hide-a-lite Cone Pillar Antracit 3000K är en stilren och tålig pollare med asymmetrisk ljusbild som lyser upp mark och gångstråk. Den har integrerat drivdon med ställbar ljusnivå via DIP-switch för direkt anslutning till 230V. Pollaren har IP54- och IK09-klassning med tålig pulverlack för tuffa miljöer. Den levereras med ett komplett kit för ingjutning i betong.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Pollare Hide-a-lite Cone Pillar Antracit 3000K är en stilren och tålig pollare med asymmetrisk ljusbild som lyser upp mark och gångstråk. Den har integrerat drivdon med ställbar ljusnivå via DIP-switch för direkt anslutning till 230V. Pollaren har IP54- och IK09-klassning med tålig pulverlack för tuffa miljöer. Den levereras med ett komplett kit för ingjutning i betong.
Övrigt
- 2-step DIP-dimmer
- Inklusive ingjutningskit
- 2-step DIP-dimmer
- Inklusive ingjutningskit
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7748610 |
| Höjd | 800 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Antracit |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Pollare |
| Material | Aluminium |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 2,73 kg |
| Bredd | 130 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3761 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Djup | 240 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 45 ° |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 240 lumen |
| EAN-nr | 7392971139159 |


