Pollare Hide-A-Lite Pave Pillar
fr.9 426 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pave Pillar
9 426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stilig pollare i familjen Pave med ståtligt men ändå enkelt designspråk för en väl upplyst gångväg eller till exempel entré. Välj utseende och öka avbländningen på din armatur i kombination med Top, Deco II och Deco IV. Lättmonterad pollare med vidarekoppling, upp till 5x16mm2 anslutning. Utbytbart LED och drivdon. Valbar färgtemperatur och ställbart ljusflöde via DIP-switch. 4kV överspänningsskydd som standard, separat 10kV överspänningsskydd finns som tillbehör.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Stilig pollare i familjen Pave med ståtligt men ändå enkelt designspråk för en väl upplyst gångväg eller till exempel entré. Välj utseende och öka avbländningen på din armatur i kombination med Top, Deco II och Deco IV. Lättmonterad pollare med vidarekoppling, upp till 5x16mm2 anslutning. Utbytbart LED och drivdon. Valbar färgtemperatur och ställbart ljusflöde via DIP-switch. 4kV överspänningsskydd som standard, separat 10kV överspänningsskydd finns som tillbehör.
Pollare Pave Pillar Antracit, 3000K/4000K via DIP-switch, 410-1250lm, 5W-12W. IP65, IK10.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Höjd | 900 mm |
| Effekt/prestanda | 12,4 W |
| Färg | Antracit, Grå |
| Diameter | 240 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljusspridningsvinkel | 210 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000-4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium, Polykarbonat |
| Serie | Pave |
| Produkttyp | Pollare |
| Vikt | 6,31 kg |
| Dimbar | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4519, 4520 |
