Pollare Malmbergs Björk 100 cmSvart
Rek. pris 915 kr
899 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Björk 100 cm
Svart
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Pollare Björk från Malmbergs. Stomme av stålplåt och kupa av glas. Anslutes till plint 3x1,5 mm².
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9977232 |
| Höjd | 1 m |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | E27 |
| Serie | Björk |
| Spänning | 230 V |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål/Glas |
| Typ | Pollare |
| Effekt | 15 W |
| Höjd | 1000 mm |
| EAN-nr | 7392529142235 |

