Pollare Malmbergs Kil
fr.522 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kil är en pollare från Malmbergs i aluminium med opalkupa av polykarbonat. Ansluts till plint 3x2,5 mm².
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Kil är en pollare från Malmbergs i aluminium med opalkupa av polykarbonat. Ansluts till plint 3x2,5 mm².
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Höjd | 650 mm |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mörkgrå, Nickel, Vit |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Kil |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Pollare |
| Bredd | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
