Pollare Markslöjd Garden 24 Plant Light
Rek. pris 1 569 kr
995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
TransformatorTransformator Markslöjd Spotlight Garden 24 36 W
385 kr
Garden 24 Plant Light
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pollare Markslöjd Garden 24 Plant Light är en trevlig belysning för trädgården. Den är IP44-klassad och därmed godkänd för utomhusbruk. 24V 5W fast LED, dimbar. Endast downlight. 30 cm kabel för in- och utgående ström. Markspjut ingår. Transformator säljs separat.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Pollare Markslöjd Garden 24 Plant Light är en trevlig belysning för trädgården. Den är IP44-klassad och därmed godkänd för utomhusbruk. 24V 5W fast LED, dimbar. Endast downlight. 30 cm kabel för in- och utgående ström. Markspjut ingår. Transformator säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108173 |
| Höjd | 960 mm |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | E |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 250 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Garden |
| Sockel | Fixed LED |
| Produkttyp | Pollare |
| Vikt | 1,3 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 5 kW |
| EAN-nr | 7330024599956 |
