Pollare Markslöjd Garden 24 Pole Svart
Rek. pris 2 999 kr
fr.1 705 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Garden 24 Pole Svart
1 705 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pollare Markslöjd Garden 24 Pole Svart är en stilren pollare från Markslöjd. Den är IP44-klassad och därmed godkänd för utomhusbruk. 24V 6W fast LED, dimbar. 30 cm kabel för in och utgående ström. Markspjut ingår. Transformator säljs separat.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Pollare Markslöjd Garden 24 Pole Svart är en stilren pollare från Markslöjd. Den är IP44-klassad och därmed godkänd för utomhusbruk. 24V 6W fast LED, dimbar. 30 cm kabel för in och utgående ström. Markspjut ingår. Transformator säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Höjd | 680, 960 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | E |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 145 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Garden |
| Sockel | Fixed LED |
| Produkttyp | Pollare |
| Bredd | 145 mm |
| Dimbar | Ja |
| Material | Aluminium, Metall |
| Vikt | 1,85, 2,85 kg |
| Effekt/prestanda | 6 kW |





