Pollare Markslöjd Garden 24 Svart Dimbar LED Utebelysning Aluminium 60cm
Rek. pris 1 869 kr
907 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
TransformatorTransformator Markslöjd Spotlight Garden 24 36 W
385 kr
Garden 24 Svart Dimbar LED Utebelysning Aluminium 60cm
907 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna pollare från Markslöjd installerar du enkelt på egen hand och den blir ett lyft i rabatten eller längs en gång i trädgården. Den dekorativa glassfären ger en behaglig spridning på ljuset.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Denna pollare från Markslöjd installerar du enkelt på egen hand och den blir ett lyft i rabatten eller längs en gång i trädgården. Den dekorativa glassfären ger en behaglig spridning på ljuset.
Levereras med markspjut.
Fördelar: Pollare Markslöjd Garden 24 Svart Dimbar LED Utebelysning Aluminium 60cm
- Enkel installation med markspjut
- Behaglig ljusspridning från glassfär
- Dimbar för anpassningsbart ljus
Fördelar: Pollare Markslöjd Garden 24 Svart Dimbar LED Utebelysning Aluminium 60cm
- Enkel installation med markspjut
- Behaglig ljusspridning från glassfär
- Dimbar för anpassningsbart ljus
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107283 |
| Höjd | 600 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | E |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 170 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Diod/LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Garden 24 |
| Sockel | LED-strip |
| Produkttyp | Pollare |
| Vikt | 0,92 kg |
| Bredd | 170 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024577077 |

