Pollare Nordlux Agger Utebelysning Metall/Glas
Rek. pris 1 249 kr
812 kr
736 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Agger Utebelysning Metall/Glas
736 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Stolplykta Nordlux Agger i metall och glas för utomhusbruk.
Skyddslass: Dubbel isolering
Parallelkoppling är möjligt
Fördelar: Pollare Nordlux Agger Utebelysning Metall/Glas
- Långvarig med galvaniserad finish
- Lätt att koppla parallellt
- Skyddad med dubbel isolering
Parallelkoppling är möjligt
Fördelar: Pollare Nordlux Agger Utebelysning Metall/Glas
- Långvarig med galvaniserad finish
- Lätt att koppla parallellt
- Skyddad med dubbel isolering
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 74528031 |
| Höjd | 830 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Galvaniserad |
| Utförande | Pollare |
| IP-Klassning | IP54 |
| Typ | Stolpbelysning |
| Material | Metall/Glas |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Serie | Agger |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Diameter | 265 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5701581211179 |

