Pollare Nordlux Tin 80
Rek. pris 799 kr
592 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
JordankareJordankare Nordlux Base Stolpfundament till Trädgårdsarmatur
358 kr
Tin 80
592 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tin är en elegant trädgårdslampa som är perfekt att placera längs uppfarten eller en gång så att den lyser när du eller dina gäster kommer hem. Designen är strömlinjeformad och modern, och det nedåtriktade ljuset utgör ett praktiskt ledljus. Installeras enkelt i marken med Nordlux basenhet.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Tin är en elegant trädgårdslampa som är perfekt att placera längs uppfarten eller en gång så att den lyser när du eller dina gäster kommer hem. Designen är strömlinjeformad och modern, och det nedåtriktade ljuset utgör ett praktiskt ledljus. Installeras enkelt i marken med Nordlux basenhet.
Lampan kan dämpas vid val av dimbar ljuskälla från dimmer (ej inkluderat).
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2518168003 |
| Höjd | 800 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Pollare |
| Material | Aluminium |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Längd | 145 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,35 kg |
| Serie | Tin |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924023422 |




