Pollare Nordlux Vejers
fr.899 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vejers
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stilren pollare från Nordlux som är lämplig att montera på uppfarten, vid entrén eller i trädgården.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Stilren pollare från Nordlux som är lämplig att montera på uppfarten, vid entrén eller i trädgården.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Höjd | 1000 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Färg | Galvaniserad, Svart |
| IP-Klassning | IP54 |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| Material | Galvaniserat stål |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 220 mm |
| Serie | Vejers |
| Djup | 220 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Diameter | 215, 220 mm |
