Pollare Norlys Alta H49Svart, med ljuskälla 3000 K
Rek. pris 7 792 kr
3 546 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Effekt/prestanda:
10 W
Färg:
Svart

Alta H49
Svart, med ljuskälla 3000 K
3 546 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Alta Svart 1476B
Pollare i galvaniserad eller svart lackerad stål.Opalt polykarbonat. Bländfritt indirekt ljus. Finns i två olika höjder. Kan fås även med E27 sockel. LED modul finns med för både 3000K o 4000K Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7747372 |
| Höjd | 490 mm |
| Effekt | 10 W |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Sockel | LED-modul |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 150 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Stål |
| Serie | Alta |
| Typ | Pollare |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7042891476765 |


