Pollare Norlys Alta Wood H49
Rek. pris 7 555 kr
fr.3 508 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Alta Wood H49
3 508 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Alta Galv/trä 1450GA
Pollare med stomme i trä av furu. Huvud och fot i galvaniserat stål. Kan fås med brunbesad eller impregnerad trä. Opalt glas. Finns i två höjder. Olika fästanordningar finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 490 mm |
| Effekt/prestanda | 46 W |
| Färg | Stål/Brunbetsad, Stål/Impregnerad |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 150 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Alta |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Pollare |
| Dimbar | Ja |

