Pollare Norlys Asker 1310
fr.2 414 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Asker 1310
2 414 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Asker Svart 1310B
Pollare i en modern design som passar både för offentliga och privata miljöer. Symmetrisk ljusfördelning. Finns i tre olika färger. Ingår i en familj med även vägg och stolparmaturer. Finns med 3000 o 4000K.Olika fästanordningar finns som tillbehör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,55 m |
| Effekt/prestanda | 9,5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Aluminium, Antracitgrå, Svart |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | LED-Modul |
| Serie | Asker |
| Spänning | 240 V |
| Håltagningsmått | 50 mm |
| Ljuskälla | LED (utbytbar) |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Pollare |
| Djup | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 585 lumen |
| Effekt | 9,5 W |
| Vikt | 3,04 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1310B |

