Pollare Norlys Asker Pro 1314
Rek. pris 5 339 kr
fr.4 246 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Asker Pro 1314
4 246 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Asker Pro Alu 1314AL
Pollare i en modern design som passar både för offentliga och privata miljöer. Asymmetrisk ljusfördelning. Finns i tre olika färger. Ingår i en familj med även vägg och stolparmaturer. Finns med både 3000 o 4000K Olika fästanordningar finns som tillbehör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 850 mm |
| Effekt/prestanda | 7,7 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Aluminium, Grafit, Svart |
| Energieffektivitet | E |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 200 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED (utbytbar) |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Asker |
| Sockel | LED-Modul |
| Produkttyp | Pollare |
| Vikt | 4,5 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 689 lumen |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1314AL, 1314B, 1314GR |
| Sensor | Nej |

