Pollare Norlys Asker Pro 1318
fr.3 779 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Asker Pro 1318
3 779 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Pollare i en modern design som passar både för offentliga och privata miljöer. Asymmetrisk ljusfördelning. Finns i två olika färger. Ingår i en familj med även vägg och stolparmaturer. Finns med både 3000 och 4000K Olika fästanordningar finns som tillbehör. Brinntid 109 000 h.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare i en modern design som passar både för offentliga och privata miljöer. Asymmetrisk ljusfördelning. Finns i två olika färger. Ingår i en familj med även vägg och stolparmaturer. Finns med både 3000 och 4000K Olika fästanordningar finns som tillbehör. Brinntid 109 000 h.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,2 m |
| Effekt/prestanda | 7,7 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Aluminium, Antracitgrå |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | LED-Modul |
| Serie | Asker |
| Spänning | 240 V |
| Ljuskälla | LED (utbytbar) |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Pollare |
| Djup | 850 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 724 lumen |
| Ljusspridningsvinkel | 80 ° |
| Effekt | 7,7 W |
| Vikt | 4,51 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 200 mm |
