Pollare Norlys Borg 6121
Rek. pris 4 573 kr
fr.4 281 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Borg 6121
4 281 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Borg Grafit 6121GR
Pollare i en modern design som passar både för offentliga och privata miljöer. Runt omkringstrålande ljusfördelning. Finns i två olika färger. Ingår i en familj med andra pollare ochstolparmaturer. Finns med 3000 o 4000K.Olika fästanordningar finns som tillbehör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,35 m |
| Effekt/prestanda | 16 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Aluminium, Antracitgrå |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sockel | Modul |
| Serie | Borg |
| Spänning | 240 V |
| Ljuskälla | LED (utbytbar) |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Pollare |
| Diameter | 200 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 1396 lumen |
| Effekt | 16 W |
| Vikt | 2,3 kg |
| Höjd | 350 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6121AL, 6121GR |

