Pollare Norlys Halmstad H85
fr.3 965 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Halmstad H85
3 965 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Halmstad Svart 1482B
Pollare i galvaniserad eller svart lackerad stål. Opalt polykarbonat. Finns i tre olika höjder. Kan fås även med E-27 sockel. Finns med både 3000K o 4000K. Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,85 m |
| Effekt/prestanda | 10, 8,5 W |
| Färg | Stål, Svart |
| Energieffektivitet | A+ |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sockel | E27, LED-modul |
| Serie | Halmstad |
| Spänning | 240 V |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Stål |
| Typ | Pollare |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 850 mm |
| Ljustemperatur | 2700, 3000, 4000 K |
| Effekt | 10, 8,5 W |

