Pollare Norlys Kisa 5184
fr.6 094 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kisa 5184
6 094 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Kisa Grafit 5184GR
Modern pollare tillverkad i gjuten aluminium. Kan fås med enkel eller dubbel ljusutsläpp. Kan beställas med Dali2. Två olika färger. Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,85 m |
| Effekt/prestanda | 15,2 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Färg | Aluminium, Antracitgrå |
| Energieffektivitet | D |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sockel | Modul |
| Serie | Kisa |
| Spänning | 240 V |
| Ljuskälla | LED (utbytbar) |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Pollare |
| Diameter | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 1407 lumen |
| Effekt | 15,2 W |
| Vikt | 5,9 kg |
| Höjd | 850 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5184AL, 5184GR |


