


Pollare NorlysKisa 5184Aluminium
6 229 kr8 012 kr
Spara 22 %
Kampanj
16 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Aluminium

Kisa 5184
Aluminium6 229 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Pollare Kisa Grafit 5184GR
Modern pollare tillverkad i gjuten aluminium. Kan fås med enkel eller dubbel ljusutsläpp. Kan beställas med Dali2. Två olika färger. Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 5184AL |
| Höjd | 850 mm |
| Effekt | 15,2 W |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Färg | Aluminium |
| Energieffektivitet | D |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5184AL |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljusflöde | 1407 lumen |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Vikt | 5,9 kg |
| Ljuskälla | LED (utbytbar) |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Kisa |
| Sockel | Modul |
| Typ | Pollare |
| EAN-nr | 7042895184093 |



