Pollare Norlys LED Stockholm H49
Rek. pris 4 931 kr
fr.3 633 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

LED Stockholm H49
3 633 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Stockholm Svart 1260B
Pollare i galvaniserad eller svart lackerad stål. Opalt polykarbonat. Finns i tre olika höjder. Kan fås även med E27-sockel. Finns med både 3000K o 4000K. Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör. Tillhör en familj av både pollare stolpar och väggmodeller
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,49 m |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Färg | Stål, Svart |
| Energieffektivitet | A+ |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sockel | LED-modul |
| Serie | Stockholm |
| Spänning | 240 V |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Stål |
| Typ | Pollare |
| Diameter | 165 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 10 W |
| Höjd | 490 mm |


