Pollare Norlys Namsos H65
Rek. pris 5 688 kr
fr.4 192 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Namsos H65
4 192 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Namsos Alu 1932AL
Modern pollare i gjuten aluminium. Lackerad i ljusgrå färg. LED modul, 1376 Lumen, 3000 Kelvin. IP 65, Klass 1
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,65 m |
| Effekt/prestanda | 8,4 W |
| Färg | Aluminium, Grå |
| Energieffektivitet | A++ |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sockel | LED-modul |
| Serie | Namsos |
| Spänning | 240 V |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Pollare |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 8,4 W |
| Bredd | 240 mm |
| Höjd | 650 mm |

