Pollare Norlys Narvik
fr.6 931 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Narvik
6 931 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Narvik Alu 5024AL
Vandalsäker pollare i gjuten aluminium med polykarbonatglas. Finns med både 3000K och 4000K. Finns även med Dali2. Inspektionslucka ingår. Finns i två färger. Alternativ till fäste finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,95 m |
| Effekt/prestanda | 24,9, 28,3 W |
| Färg | Aluminium, Grå |
| Energieffektivitet | A++ |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sockel | LED-modul |
| Serie | Narvik |
| Spänning | 240 V |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Aluminium |
| Typ | Pollare |
| Diameter | 240 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 950 mm |
| Ljustemperatur | 3000, 4000 K |
| Effekt | 24,9, 28,3 W |


