Pollare Norlys Oppland 5123
fr.5 111 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Oppland 5123
5 111 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Pollare i gjuten aluminium. Bländfri med indirekt ljus. Polykarbonat med optisk struktur. Finns i två färger. Finns med 3000K och 4000K. Olika fästanordningar finns som tillbehör. Brinntid 50 000.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare i gjuten aluminium. Bländfri med indirekt ljus. Polykarbonat med optisk struktur. Finns i två färger. Finns med 3000K och 4000K. Olika fästanordningar finns som tillbehör. Brinntid 50 000.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,85 m |
| Effekt/prestanda | 9,3 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Aluminium, Antracitgrå |
| IP-Klassning | IP54 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | Modul |
| Serie | Oppland |
| Spänning | 240 V |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Pollare LED |
| Djup | 850 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 322 lumen |
| Effekt | 9,3 W |
| Vikt | 6 kg |
| Höjd | 850 mm |
