Pollare Norlys Stavanger H50
Rek. pris 5 805 kr
fr.3 978 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stavanger H50
3 978 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Stavanger Alu 1246AL
Kraftig pollare i gjuten aluminium. Glas i klart polykarbonat. Finns i tre olika höjder och två olika färger. Finns även med LED-modul. Finns med 3000K och 4000K. Vissa modeller är Dali förberedda. Olika alternativ till fästanordningar finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,5 m |
| Effekt/prestanda | 46 W |
| Färg | Aluminium, Grafit |
| IP-Klassning | IP65 |
| Sockel | E27 |
| Serie | Stavanger |
| Spänning | 240 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Typ | Pollare |
| Diameter | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 46 W |
| Höjd | 500 mm |

