Pollare Norlys Stavanger H95 LEDAluminium 3000 K
Rek. pris 7 662 kr
5 952 kr
5 147 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Aluminium
Energieffektivitet:
A+

Stavanger H95 LED
Aluminium 3000 K
5 147 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Stavanger Alu 5008AL
Kraftig pollare i gjuten aluminium. Glas i klart polykarbonat. Finns i tre olika höjder och två olika färger. Finns även med E27 sockel. Finns med 3000K och 4000K. Vissa modeller är Dali förberedda. Olika alternativ till fästanordningar finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7747385 |
| Höjd | 950 mm |
| Effekt | 17,5 W |
| Färg | Aluminium |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Diameter | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 17,5 W |
| Serie | Stavanger |
| Sockel | LED-modul |
| Typ | Pollare |
| EAN-nr | 7042891247792 |


