Pollare Norlys Stockholm H49 Klarglas
Rek. pris 3 998 kr
fr.3 163 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stockholm H49 Klarglas
3 163 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Stockholm Svart 298B
Pollare i galvaniserad eller svart lackerad stål. Klart polykarbonat. Finns i tre olika höjder. Kan fås även med LED-modul. Finns med både 3000K o 4000K. Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör. Tillhör en familj av både pollare stolpar och väggmodeller.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 490 mm |
| Effekt | 46 W |
| Färg | Stål/Klar, Svart/Klar |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 165 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 46 W |
| Serie | Stockholm |
| Sockel | E27 |
| Typ | Pollare |
| Dimbar | Ja |

