Pollare Norlys Stockholm H49 KlarglasStål/Klar
Rek. pris 3 998 kr
3 163 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Stål/Klar

Stockholm H49 Klarglas
Stål/Klar
3 163 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Stockholm Svart 298B
Pollare i galvaniserad eller svart lackerad stål. Klart polykarbonat. Finns i tre olika höjder. Kan fås även med LED-modul. Finns med både 3000K o 4000K. Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör. Tillhör en familj av både pollare stolpar och väggmodeller.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7724025 |
| Höjd | 490 mm |
| Effekt | 46 W |
| Färg | Stål/Klar |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Diameter | 165 mm |
| Dimbar | Ja |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 46 W |
| Serie | Stockholm |
| Sockel | E27 |
| Typ | Pollare |
| EAN-nr | 7042892980032 |

